GARA TZL PLUS s.r.o

O NÁS

 

Fotografie z výroby (klikněte pro zvětšení) ...Společnost GARA - PAVEL Tomáš vznikla v roce 1993. V důsledku změny zákonů byla činnost postupně do 31.12.2004 převedena na současnou společnost GARA TZL PLUS s.r.o.

Od svých počátků se firma zaměřuje na kvalitní zpracování koželužské suroviny a koželužských polotovarů na hotový usňový materiál připravený pro druhovýrobu. Začátky firmy jsou spojeny s výrobou oděvních a rukavičkářských usní, později, od roku 1996 vyrábí koželužna i usně obuvnické, čalounické a galanterní. Kromě těchto hlavních produktů vyrábí firma na zakázku usně vazební, zámišové a pergamen. Do výroby zařadíme i velmi malé zakázky dle požadavků zákazníka.

Fotografie z výroby (klikněte pro zvětšení) ...

Firma GARA si vybudovala provoz v průmyslovém areálu založeném v Otrokovicích Tomášem Baťou již v roce 1933. Majitelé tak navázali nejen na tradici velkého českého obuvníka, ale jsou již ve 3. generaci pokračovateli vlastních rodinných tradic. V  uplynulých letech majitelé hodně investovali do nových moderních italských strojů, které zkvalitňují finální výrobek. Firma GARA je jedinou koželužnou v ČR, která vyrábí hovězinové usně pro nábytkářské, galanterní a oděvní účely v celých plochách.

 

 

 

 

 

GARA TZL PLUS s.r.o

Koželužna Otrokovice

Česká republika

 

areál TOMA a.s., budova 52a

76582, Otrokovice

+420 577 664 355

info@gara.cz